Kino Muranów

Metropolitan Opera na ekranie Kina Muranów: 28 września „Romeo i Julia”

Scene_Alagna_Netrebko_romeoijulia_small

Nowojorskie spektakle z Metropolitan Opera to niezwykłe, niepowtarzalne wydarzenia artystycznie, zarówno pod względem wokalnym, jak i aktorskim. Od 129 lat nowojorska Met z sezonu na sezon bije wyznaczane przez siebie rekordy popularności. Każdego wieczoru sala gromadzi 3800 gości z całego świata. Każda premiera staje się nową kartą w historii opery.

Każdy widz kina Muranów będzie miał poczucie bezpośredniego uczestnictwa w spektaklu, znajdzie się w gronie tysięcy widzów, którzy mieli okazję obejrzeć to samo przedstawienie na całym świecie.

28 września (niedziela), o godz. 14:00 Kino Muranów pokaże operę „Romeo i Julia” Charles-François Gounoda.

 

Ceny biletów:

60 zł ulgowy | 70 zł normalny

W przerwie zapraszamy na lampkę wina.

 

Romeo i Julia” Charles-François Gounod

dyrygent: Plácido Domingo

reżyseria: Guy Joosten

scenografia: Johannes Leiacker

kostiumy: Jorge Jara

obsada: Marc Heller, Louis Otey, Charles Taylor, Anna Netrebko, Nathan Gunn, Roberto Alagna, Jane Bunnell, David Won, Robert Lloyd, Isabel Leonard, Tony Stevenson, Dean Peterson

czas trwania: 180′

Najbardziej znana historia miłosna pod batutą Plácido Domingo. „Romeo i Julia” prezentowana przez The Metropolitan Opera to dzieło dopracowane w każdym szczególe. W role głównych bohaterów wcielili się najwspanialsi artyści nowojorskiej MET – Anna Netrebko oraz Roberto Algana. Opera ta to niesamowicie zmysłowe przedstawienie, które przyciąga tysiące widzów z całego świata.

Uncategorized: